EXTREM STYLE – СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР BUKOVEL KIDS CUP

Extrem Style підтримує розвиток гірськолижного спорту в Україні та виступить спонсором на змаганнях BUKOVEL KIDS CUP III етап

Гори кличуть до наймасштабніших дитячих змагань в Україні! Дитячий кубок Bukovel Kids Cup гостинно запрошує дітей та підлітків поринути в дружню спортивну атмосферу серед мальовничих краєвидів села Поляниця. Отримай безліч безцінних вражень, познайомся з новими друзями та покажи cвою блискучу атлетичну підготовку, адже гірськолижний спорт починається з тебе. Не зволікай, вйо до змагань Bukovel Kids Cup!

Завдяки нашому спонсору змагань — мережі якісного спортивного спорядження Екстрем Стайл, всі призери отримають фірмові подарунки від світового лідера з виробництва гірськолижного спорядження Head та грошові сертифікати, які можна обміняти на вподобані вами товари. В Екстрем Стайл ви знайдете все від одягу для прогулянок та аутдору до професійного спортивного спорядження від Head, Rossignol, Uvex, Komperdell та інших визнаних світом брендів. Мережа активно підтримує зимові змагання та робить вагомий внесок в розвиток спортивної культури в нашій країні.

Всі призери змагань отримують подарункові сертифікати, які зможуть обміняти на приємні подарунки:

І місце – Сумка Head для лижних черевиків + сертифікат 1000 грн

ІІ місце – Кепка Head + сертифікат 500 грн

ІІІ місце – Брелок Head + сертифікат 500 грн

Завітайте до магазинів Екстрем Стайл на ТК Буковель, де ви зможете обміняти ваші сертифікати на якісні товари. Магазини розташовані за наступними адресами:

  • Паркінг №1, 1 поверх, (050) 385-79-79

  • Паркінг №2, 5 поверх, (066) 500-88-45

2019-03-12T14:03:05+02:00