BUKOVEL CUP

BUKOVEL CUP – СВЯТО ДЛЯ ВСІХ ЛЮБИТЕЛІВ ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУ

НАЙБЛИЖЧІ ЗМАГАННЯ

BUKOVEL CUP 2021 І етап (лютий)

BUKOVEL CUP 2021 ІІ етап (березень)

СЕЗОН 2020

BUKOVEL CUP 2020 І етап (січень)

BUKOVEL CUP 2020 (березень)

СЕЗОН 2019

BUKOVEL CUP 2019 (березень)

ПРО ЗМАГАННЯ

Під час змагань потрібно максимально швидко спуститися спортивною трасою, майстерно виконуючи повороти та правильно об’їжджаючи комбінації контрольних воріт. Всі учасники діляться на вікові групи (кожні 10 років), тому це хороша можливість позмагатися зі своїми ровесниками та друзями на трасі яка відповідає параметрам Олімпійських змагань та міжнародним правилам FIS.
У змаганнях приймають участь чоловіки та жінки, які діляться на любителів та мастерс в різних вікових категоріях від 16 до 80 років.
  • ЛЮБИТЕЛІ – всі бажаючі гості ТК Буковель, які вміють кататися на лижах та прагнуть перевірити свій рівень їзди на швидкість на справжній спортивній трасі.
  • МАСТЕРС – колишні спортсмени, діючі тренери та інструктори гірськолижного спорту.
  • Діючі спортсмени з відкритими FIS кодами та учасники Чемпіонатів чи Кубків України за останні 2 роки до участі в даних любительських змаганнях не допускаються.
Дані змагання зміцнюють командний дух, оскільки індивідуальний результат кожного учасника у своїй групі, приносить залікові очки команді. Відповідно найкращі команди за підсумками всіх етапів сезону отримують супер кубки від організаторів. Шанси потрапити на п’єдестал є в кожного остільки за один етап розігрується 56 комплектів нагород (168 медалей). Додаткову мотивацію створюють численні спонсори, які підтримують змагання та дарують хороші призи для переможців.
Саме на таких змаганнях можна перевірити рівень катання кожного лижника. А найголовніше – приємно, спортивно та весело провести час, тому запрошуємо всіх прийняти участь!)

ГАЛЕРЕЯ ВІДЕО

2020-12-25T14:35:14+02:00